Čekejte prosím...

O projektu dTest obchodní podmínky

Značka dTest obchodní podmínky zajistí vašemu obchodu důvěryhodnost v očích zákazníků a zároveň získáte obchodní podmínky odpovídající aktuálním legislativním požadavkům.

Výhody:

 • obchodní podmínky, které budou jednoduché, srozumitelné a vstřícné ke spotřebitelům
 • vyšší důvěra spotřebitelů díky značce dTest obchodní podmínky
 • viditelné odlišení od konkurence díky garanci vyšší úrovně ochrany spotřebitelů
 • možnost konzultace v oblasti spotřebitelského práva pro vaše pracovníky i zákazníky na poradenské lince
 • sleva na komplexní kurzy spotřebitelského práva
 • možnost využití mimosoudního řešení sporů zajišťovaných dTestem
 • příznivá cena – jen 2.500,- Kč bez DPH za udělení osvědčení na jeden rok

Jak to funguje?

 1. Zájemce o značku dTest obchodní podmínky se zaregistruje a následně si dle vzorových obchodních podmínek, samostatně sestaví své obchodní podmínky. 
 2. Jsou připraveny 3 vzorové varianty obchodních podmínek a každá obsahuje 8 hodnotících bodů. U Každého bodu si vyberete jednu ze tří obsahových verzí. Minimální certifikovaný rozsah zaměřený na dodržení zákonného standardu - , nebo dvě vyšší nadstandardní úrovně – či .
 3. Každý bod je možné editovat. Po následném ověření a schválení všech bodů a celých obchodních podmínek, vám zašleme k podpisu Licenční smlouvu. Na jejím základě obdržíte značku dTest obchodní podmínky.
 4. Licenci udělujeme na dobu 12 měsíců.
 5. Značku dTest obchodní podmínky umístíte na svou webovou stránku vždy s aktivním proklikem na internetové stránky dTestu k ověření platnosti licence. Další marketingové využití certifikační značky v souladu s licenční smlouvou a všeobecnými podmínkami je na vás.

V případě zájmu prosím vyplňte registrační formulář zde. Po přihlášení získáte přístup k podrobnějším informacím a k celkové smluvní dokumentaci.

Jméno vaší společnosti bude uveřejněno v seznamu certifikovaných firem, který je dostupný zde.