Značka kvality dTest: Často kladené dotazy

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené otázky, se kterými se na nás obracíte. Pokud zde nenajdete odpověď na otázku, která vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené dotazy

Proč si pořizovat Značku kvality dTest? Jaké mi to přinese výhody?

Jedná se o osvědčený marketingový nástroj, kterým můžete propagovat své výrobky. Je to jasný signál pro vaše zákazníky, že výrobek prošel nezávislým a objektivním testováním. Značka kvality dTest je určena pouze těm nejlépe hodnoceným výrobkům.

V rámci propagace lze využít Značku kvality dTest. Při referování o výsledcích testů se ale vyvarujte formulací jako “nejlepší na trhu” či “vítěz v dTestu”. Zároveň nelze výsledek konkrétního produktu zobecňovat na širší sortiment téže značky.

Ano, pokud je výrobek včetně výrobního procesu identický s testovaným a liší se pouze obalem. Budeme k tomu od vás potřebovat prohlášení, které potvrdí tuto skutečnost včetně fotografií starého a nového obalu.

Značka kvality dTest, která se používá přímo na obalu výrobku, neobsahuje název výrobku. Značku kvality dTest je ale možné používat různými způsoby a v případě, že je umístěna mimo výrobek (např. jako wobbler), kdy by mohl být testovaný výrobek zaměněn s jiným, je nutné používat verzi značky s názvem výrobku.

Pokud jste oficiálním distributorem testovaného výrobku i pro Slovensko, můžete používat značku kvality v Čechách i na Slovensku bez navýšení ceny. V jiných zemích Značku kvality dTest používat nelze.

Značka kvality dTest má kromě české varianty i slovenskou. Jiné jazykové mutace nenabízíme.

Citovat či parafrázovat můžete pouze výňatky z našeho konkrétního článku, a to pouze v odůvodněné míře. Celý článek však bez námi udělené licence nezveřejňujte ani nerozmnožujte

Standardně slevy neposkytujeme. Je pro nás důležité zachovat transparentnost a stejné podmínky pro všechny. Finanční prostředky získané prodejem licencí slouží k úhradě nákladů na testování a služeb pro spotřebitele.

Ne, grafickou podobu Značky není možné jakkoliv modifikovat. V grafickém manuálu se dočtete, jak správně značku používat.

V případě, že jste oficiálním distributorem výrobku v České republice nebo na Slovensku, můžete zdarma předat Značku kvality dTest svým partnerům, např. distributorům či prodejcům. Nezapomínejte ale, že odpovídáte v plném rozsahu za správné používání Značky svými partnery.

Naše testy nejsou koncipovány jako soutěž, není zde první, druhé či třetí místo, proto to také nelze takto komunikovat. Pro každého spotřebitele mají jednotlivé dílčí výsledky jinou váhu, každý na test tedy nahlíží jinak a má možnost vybrat si výrobek odpovídající svým požadavkům.
Obecně není možné doplňovat Značku kvality dTest žádnými nápisy, na bannery ani jiné reklamní materiály tedy nelze uvádět, že se jedná o „Vítěze testu“, „Nejlepší výrobek“, „Jednička na trhu“, „ První místo“ apod.

Jedná se o identifikační číslo Značky kvality dTest, které je pro každou značku jedinečné. Spotřebitelé si mohou díky ID ověřit platnost Značky na našich stránkách.

Ne, je potřeba splnit i další podmínku. Výrobek musí být zahrnut v našem testování a získat celkové hodnocení 65 % a více.

Značka „Výhodný nákup“ neexistuje, a tudíž ji nelze komunikovat. Tato informace slouží našim předplatitelům a je aktuální pouze v době publikace časopisu, jelikož ceny výrobků se neustále mění. K propagaci dobrého výsledku slouží výhradně Značka kvality dTest.

Ne, cena jedné licence odpovídá jednomu konkrétnímu testovanému výrobku.

Ano, některé informace z časopisu dTest lze citovat za určitých podmínek. Bližší informace najdete zde.

Výhody registrace

Podpis smluv online

Připravili jsme pro vás online systém smluv, které vyřídíte z pohodlí vaší kanceláře a klidně i na cestách.

Časová úspora

Díky profilu vaší firmy vyřídíte většinu úkonů rychle a bez opakovaného vyplňování údajů.

Ucelené vzdělávání

Získejte zdarma přístup k našim videokurzům a dalším materiálům ke stažení a také přehled navštívených kurzů.